ua ru
Каталог

Про компанію

Офіційний інтернет-магазин бренду дитячого одягу Зіронька

 

Зіронька - український бренд дитячого одягу, створений у м. Дніпро на початку березня 2009 року. Від моменту створення та по сьогоднішній день головною метою бренда є щасливе та комфортне дитинство з можливістю самовираження в будь-яких подіях.

Фабрика повного циклу, від створення ескізів дизайнером до виробництва готового виробу.

Офіційний магазин Зіронька, пропонує покупцям дитячий одяг, взуття та аксесуари, проте іноді ми пропонуємо одяг для мам. Магазин працює та приймає замовлення цілодобово, консультації надаємо по замовленням та продукції щодня без вихідних.

Зіронька - це перш за все команда, яка створює кожну модель, приділяє увагу кожній деталі на всіх етапах створення, виробництва та продажу одягу. Головний слоган команди, що кожен з вас і є - Зіронька.

Безпека. Ми дуже трепетно ставимося до здоров'я дітей, які носять одяг нашого виробництва. Саме тому ми маємо власну фабрику з пошиття одягу, де все під особистим контролем. А використання найкращих матеріалів, забезпечує безпеку дитини під час носіння.

Якісне конструювання та пошиття. Моделі нашого дитячого одягу відрізняються чудовим кроєм. Що робить одяг більш зносостійким та комфортним.

Авторські моделі. Для дітей наша команда працює не покладаючи рук. Для команди важливо, щоб крім зручності дитина могла виділитися серед натовпу, і була унікальною. Повірте, дітки теж хочуть бути модними, як їхні батьки.

В м. Дніпро, за адресою вул. Ясельна, 1, можна прийти в шоурум компанії забрати своє замовлення або особисто приміряти нові моделі одягу. Шоурум пряцює щодня без вихідних.

Обратный звонок
Запрос успешно отправлен!
Имя *
Телефон *