Інтернет-магазин дитячого одягу від виробника ZIRONKA
0
Мій кошик

ЗІРОНЬКА.ua - інтернет-магазин дитячого одягу - Зіронька

Вас вітає роздрібний інтернет-магазин дитячого одягу від виробника ТОВ "Зіронька ТМ". Ми виробники дитячого авторського одягу від 0 до 14 років. У нас на сайті ви знайдете широкий вибір одягу на всі випадки життя ваших діток.

Дитячий одяг виробництва Зіронька ™ - це гарний, стильний, модний одяг для хлопчиків і дівчаток, підлітковий одяг високої якості і за конкурентноздатною ціною!

Наші моделі виготовлені зі спеціалізованих тканин Польського, Турецького та Німецького виробництва, що говорить про їх якість та безпеку.

Наші вироби вже користуються успіхом в роздрібних магазинах по всіх регіонах України, а бренд "Зіронька" вже завоював довіру серед споживачів ринку.

Сьогодні ми вже освоїли затребувані сегменти ринку дитячого одягу: одяг для новонароджених, стильний одяг від 1 року до 14 років, святкові сукні, верхній одяг, стильна і модна шкільна форма.

Наша рекламна активність націлена на формування впізнаваності бренду і довіри до нього. З цією метою ми активно розвиваємо наш бренд в соціальному світі, соцільной мережі, презентації, виставки, виставкові зали, відвідування своїх безпосередніх клієнтів.

Зіронька - це колектив талановитих людей, професіоналів своєї справи. Всі ми - мами і тата, і ми добре знаємо, як важливо, щоб одяг наших зірочок був зручним, якісним і в тренді моди, яку часом ми самі і створюємо. Ми вчимося і ростемо кожен день, створюючи нові продукти і колекції, приносячи радість і успіх нашим послідовникам і клієнтам.

Сайт виробника > www.zironka.com

Вгору