ua ru

Сміливість рухатись в майбутнє

Сьогодні кожен українець відчуває на собі наслідки війни проти нашої країни. Наша команда завжди мріяла та продовжує мріяти створювати дитячий одяг: шити ошатні та повсякденні сукні,  яскраві моделі одягу для справжніх зірочок, дітей України та цивілізованого світу. Проте життя вже ніколи не буде таким як раніше і всім нам потрібно налаштовуватись жити в новому світі.

Ви знаєте що 95% нашого виробництва працює на потреби ЗСУ, наших героїчних захисників. І лише невеличка частина виробництва продовжує втілювати наші мрії в виготовленні одягу для дівчат.

Магазин працює, дівчата раді відповісти Вам на дзвінок та проконсультувати у будь-якому месенджері, щодня без вихідних як і раніше. Замовлення як завжди відправляємо кожного дня, а узгоджені замовлення до 16:00 відправляються в той самий день.

Будемо вдячні Вам за підтримку, переглядайте та обирайте актуальні моделі одягу та взуття для дівчат. Обовʼязково не пропустіть нову величезну колекцію джинсів для дівчат та зворушливу колекцію "Все буде Україна". В колекції "Все буде Україна" ви знайдете одяг для дівчат, та одяг для мам!

Підтримайте нашу країну, обирайте українське.

А для чоловіків, котрі захищають нашу країну ми підготували особливий магазин одягу та аксесуарів від наших партнерів Valter Factory.

Дивитись магазин можна за посиланням:
https://valterfactory.com

Все буде Україна!

Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *